PrzejdźNaSwoje   >   ćwiczenia
Tag: ćwiczenia
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes
Ostatnio zamieściliśmy artykuły o busie przerobionym na kwiaciarnię, na mobilne centrum nauki czy o party busie. Teraz chcemy przedstawić coś na najmłodszych. Przedsiębiorcza amerykanka wpadła na pomysł i stworzyła Bouncin' Bus, mobilną mini salę gimnastyczną i fitness dla najmłodszych pociech.
Czytaj całość
Dodano 03 lutego 2010 | Dodał: Robert
TechnoGym Kinesis czyli mała duża siłownia
TechnoGym jest mało znaną w Polsce firmą ale jedną z bardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Produkują oni wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń, dla siłowni jak i prywatnych użytkowników. Dla tych ostatnich stworzono nową serię produktów Kinesis.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Koło-rolki czyli narty i rower w jednym
21 grudnia 2009 roku ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu ISPO BrandNew. Laureatem ma szansę zostać przedsiębiorstwo Chariot Skates, producent przełomowych wrotek, stworzonych dla miłośników sportów górskich.
Czytaj całość
Dodano 20 listopada 2008 | Dodał: Robert
Fitbit czyli ćwicz i licz
Zwolennicy gier Nintendo i uprawiania sportu z pewnością znają Jamesa Parker’a, ojca programów Wii. Jego najświeższym pomysłem jest nowy gadżet, który przy wykorzystaniu sensora ruchu potrafi wyliczyć ilość spalonych kalorii. Całe urządzenie ma wielkość szminki i postać klipu, który przypina się do spodni.
Czytaj całość