PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 15 czerwca 2009 | Dodał: admin
Targowisko różności
Kathink to rewolucyjny portal założony przez trzech młodych przyjaciół: prawnika, doradcę i grafika komputerowego. Sami określają swoje dzieło jako rynek twórczego myślenia. Kathink działa jako na zasadzie outsourcingu. Pozwala klientom na złożenie wielorakich zamówień u szerokiego grona doradców biznesowych i myślicieli.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Od czego zacząć planowanie biznesu?
Zastanawiali się zapewne Państwo jak zacząć stawać na Swoim, jak inwestować swoje wolne środki, pożyczone itd. Która strategia marketingowa jest dobra dla firmy którą zamierzacie otworzyć, a która nie.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Ile kosztuje założenie firmy?
Zakładając naszą wymarzoną działalność gospodarczą musimy liczyć się z pewnymi wydatkami. W każdym bizneplanie należy je uwzględnić - zarówno te które mają charakter jednorazowy (ponosimy je raz tylko na początku) - jak i te które czekają nas regularnie przez cały okres prowadzenia własnej firmy.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Zakładamy firmę - pierwsze kroki
Jak założyć własny biznes ? Skoro już tutaj dotarliście to znaczy, że macie pomysł i chcecie założyć własną firmę. Zakładanie firmy krok po kroku
Czytaj całość
Dodano 10 czerwca 2009 | Dodał: admin
Jak radzić sobie z przeciwnościami w biznesie?
Rozwiązań każdego problemu zawsze jest wiele. Przed podjęciem decyzji należy dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać drogę, która przyniesie najlepszy efekt. Według badaczy schemat postępowania w przypadku modyfikacji procesów jest zawsze ten sam:
Czytaj całość
Dodano 10 czerwca 2009 | Dodał: admin
Mitologia biznesu
Wiele stwierdzeń i uprzedzeń często zaciera nam prawdziwy obraz. To przez nie niektórzy nie decydują się na założenie działalności lub wybierają inną branżę. Zespół przejdznaswoje.pl obala 5 mitów ekonomicznych, tak aby pomóc przyszłym przedsiębiorcom w podjęciu właściwej decyzji.
Czytaj całość
Dodano 10 czerwca 2009 | Dodał: admin
4 grzechy recesji
Każdy przedsiębiorca nie zależnie od branży, w której działa, powinien w czasie obecnego spowolnienia gospodarczego wystrzegać się pewnych rzeczy. Ekonomiści prześcigają się w tworzeniu rankingów grzechów głównych. Zespół przejdznaswoje.pl wybrał cztery kluczowe błędy, które mogą okazać się zgubne dla przedsiębiorstw.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
Niebieski zielony wehikuł
Na wiosnę przyszłego roku europejskie ulice podbije najmłodsze dziecko włoskich projektantów Pininfarina i francuskiego potentata z dziedziny zasilania Bolloré- Blue Car. W zeszłym tygodniu przedstawiciele obu firm ogłosili, że ten 5 drzwiowy elektryczny pojazd zasilany energią słoneczną jest już gotowy do produkcji.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
O dwóch takich co mieli ciężarówkę
Historia Two Men and a Truck International zaczęła się ponad 20 lat temu. Od tamtej pory przedsiębiorstwo znacznie się rozrosło i oferuje już swoje usługi w ponad 30 krajach. Co więcej firma ta ma największą franczyzową sieć na rynku przeprowadzek w Stanach Zjednoczonych.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
Wielkie wodowanie
Jeszcze kilka lat temu gdy proszono o wodę mineralną w restauracji na zachodzie, wybór był ograniczony do butelki i kranu. Teraz w wielu luksusowych hotelach lista dostępnych wariantów H2O jest dłuższa niż karta alkoholi.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>