PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 17 września 2009 | Dodał: Robert
Siedem lotnisk w cztery lata
Powszechnie wiadomo, że biznes nie rozwija się dobrze tam gdzie nie ma wystarczającej infrastruktury. Inwestorów cieszą dalekosiężne plany rozbudowy lotnisk cywilnych.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2009 | Dodał: Robert
Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca
Jubilerzy z całego świata prześcigają się w projektach ślubnych obrączek. Na jedyny w swoim rodzaju pomysł wpadł Brent Williams, rzemieślnik z uroczego stanu Maine.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2009 | Dodał: Robert
GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie
Amerykańska firma Go Girl wprowadziła niedawno na rynek urządzenie, na które czekało wiele Pań. Silikonowa wkładka dla kobiet umożliwiająca opróżnienie pęcherza na stojąco, rozwiązuje odwieczny damski problem ze znalezieniem toalety.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2009 | Dodał: Robert
Złota rybka spełni Twoje biznesowe życzenie
Firma Reef One założona ponad 10 lat temu w Wielkiej Brytanii to czołowy gracz na rynku akwarystycznym. Innowacyjne i zaprojektowane z gustem akwaria i akcesoria zyskały uznanie klientów w ponad 20 krajach.
Czytaj całość
Dodano 09 września 2009 | Dodał: Robert
Kilka porad na start, czyli jak stać się rekinem biznesu
Podręczniki akademickie nie dostarczają początkującym przedsiębiorcom wielu informacji, tak bardzo potrzebnych na starcie. Przedstawiamy kilka porad, zebranych od ludzi świata biznesu, którzy osiągnęli zawodowy sukces.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
40 tysięcy PLN na własny biznes
Rozczarowania finansowe i zła sytuacja na rynku pracy sprawiają, że coraz częściej zarówno pracownicy jak i bezrobotni planują założenie własnego przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
Dodano 27 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Własna wypożyczalnia rowerów, czyli jedź i jedz!
Wypożyczalnia rowerów wydaje się być oklepanym biznesem. Działalność tę wystarczyło jednak lekko zmodyfikować, żeby powstało przedsiębiorstwo godne uwagi.
Czytaj całość
Dodano 15 lipca 2009 | Dodał: Robert
Obiecujący pomysł na muzyczny biznes
Dopetracks to największa na świecie internetowa kolekcja hip-hopowych beatów. W portalu znaleźć ich można ponad 70 000. Nie jest to jedyna atrakcja, którą oferuje witryna.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2009 | Dodał: admin
Biznes marzeń
Każdy przedsiębiorca ma swój biznes marzeń. Może to być inna działalność niż ta, którą prowadzi. Z reguły ludzie boją się podejmować wyzwań i realizować życiowe pasje z dwóch powodów: strachu przed porażką i braku kapitału.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2009 | Dodał: admin
Wróciłeś z saksów? Zgłoś się po dotację na biznes
Dla osób powracających z tzw. "saksów" mamy ciekawy pomysł na odnalezienie się w naszej rzeczywistości. Istnieje ciekawa możliowść uzyskania dofinansowania na otworzenie własnej działalności.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>