PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 22 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Niemiecki portal sprzedaje tajemnicze koszulki
Klienci uwielbiają sami decydować o tym co kupią, okazuje się że cieszą się jeszcze bardziej gdy otrzymują niespodzianki. Niemiecki portal internetowy Hipstery, sprzedaje koszulki, na których wygląd zamawiający mają tylko ograniczony wpływ.
Czytaj całość
Dodano 20 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Kawiarnia Iglo czyli terapia światłem
Jesień i zima coraz częściej kojarzą nam się z ciemnościami, chłodem i szarością. Brak słońca i smutna atmosfera są przyczyną gorszego samopoczucia a w skrajnych przypadkach nawet depresji. Wszystkim nam w okresie od października do lutego przydałaby się wizyta w pewnej kawiarni w Sztokholmie.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych
Atena, Adonis i Achilles to produkty amerykańskiej firmy Hercules Networks. Imiona mitycznych bohaterów nadano tak zwanym ATM-om, czyli publicznym maszynom do ładowania sprzętu elektronicznego.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Powietrzne atelier pomysłem na własną firmę
Czy budka do robienia zdjęć może być intratnym przedsięwzięciem i przyciągać tłumy? Przedsiębiorcza para fotografów z Australii, dodała pospolitej budce uroku i odniosła sukces.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2009 | Dodał: trini69
Wirująca kuchnia pomysłem na własną firmę
Kuchnia to pomieszczenie zawsze tętniące życiem. Wspólne posiłki, rozmowy i spotkania, wszystko toczy się właśnie w niej. Firma z Nowej Zelandii wpadła na pomysł jak powiększyć powierzchnię kuchni i zachować jej funkcjonalność.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Finezyjna siekiera pomysłem na biznes
Siekiera to nieodłączny element każdego domu na wsi, działki letniskowej czy domu pod miastem i najlepszy przyjaciel drwala. Urządzenie to najczęściej trzymane jest w schowku, w jednym z ciemnych kątów. Okazuje się jednak, że może być ono postrzegane jako obiekt sztuki.
Czytaj całość
Dodano 07 pażdziernika 2009 | Dodał: Taya_Qeel
Modna niespodzianka czyli pomysł na odświeżenie garderoby
Ubrania, nawet te najlepsze, mają to do siebie, że często się nudzą. Co zrobić z nie noszonymi od miesięcy kawałkami garderoby? Portal z Cambridge pomaga się ich pozbyć w niecodzienny sposób.
Czytaj całość
Dodano 06 pażdziernika 2009 | Dodał: beataka
Ekologiczny odpływ czyli pomysł na zielone usługi
Istotna część domowych funduszy pochłaniana jest przez rachunki. W wielu krajach najdroższa jest ciepła woda, która leje się strumieniami podczas kąpieli, a pieniądze wydane na ciepło bezpowrotnie znikają w odpływie. Nie musi jednak tak być.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: szymon
Yurtopia czyli utopijny pomysł na słuchawki
Na liście najciekawszych przedsiębiorstw miesięcznika Forbes znalazła się firma Yurtopia, która produkuje nietuzinkowe słuchawki do uszu. Dzięki niebieskim nakładkom i zaawansowanej technologii nie wypadną one z żadnego ucha, nawet najbardziej niekształtnego.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2009 | Dodał: Wespa
easyBloom czyli kwitnący pomysł na biznes
Do tej pory na wszystkie pytania dotyczące sadzenia roślin i ich pielęgnacji odpowiadały nasze mamy i babcie. Niedawno na rynku pojawiło się urządzenie, które zwalnia je z tego obowiązku. Mowa o easyBloom.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>