PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 23 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Zrób sobie w domu jogurt. Progurt
Zdrowa dieta, nisko tłuszczowa, specjalne mleka, jogurty atakują nas z półek sklepowych. Wszyscy wiemy, że źle się odżywiamy, że nasza dieta jest zbyt bogata w tłuszcze. Odporność organizmu ma także swoje granice i trzeba ją zwiększać. Jest na to domowy sposób.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
The Little Pearl- kawior w nowym wydaniu
Richard Brauman zawsze kochał kawior. Przez wiele lat nie mól się nim w pełni delektować, a wszystko przez metaliczny posmak produktu. Winą za zły smak obarczał on producentów, którzy zbierali kawior rzadko i używali wielu konserwantów i soli, które skutecznie zmieniały walory smakowe.
Czytaj całość
Dodano 13 marca 2010 | Dodał: Robert
Załóż swój własny sklep rowerowy
Profesjonalizm, elastyczny model współpracy, atrakcyjna oferta produktów, efektywne prowadzenie biznesu i gwarancja stałych zysków – to wszystko pod szyldem Dobrych Sklepów Rowerowych.
Czytaj całość
Dodano 23 lutego 2010 | Dodał: admin
VeggieTrader pomysłem na biznes - aktualizacja
Pamiętają Państwo pomysł z kwietnia 2009 roku, który obiecaliśmy, że będziemy aktualizować bo się bardzo podoba? Oto i jest uaktualnienie.
Czytaj całość
Dodano 28 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Franczyza fitness 24/7
Centra fitness otwarte przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu przebojem wdarły się na Australijski rynek. Przedstawiamy najszybciej rozwijającą się franczyzę w tej branży.
Czytaj całość
Dodano 12 stycznia 2010 | Dodał: 25pomyslow
Pyszną kanapkę, poproszę - franczyza dla każdego
Już 32 tysiące restauracji w 90 krajach na całym świecie gości klientów SUBWAYA. Firma zamierza rozwijać się dalej. Jej założeniem jest, by ta marka pojawiała się na ulicach miast częściej niż Mc Donald’s.
Czytaj całość
Dodano 11 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Ekologiczny modularny dom w 12 tygodni
Domy budowane w zgodzie z naturą stają się coraz bardziej popularne. Często jednak bazują na konkretnych planach i nie dają klientom możliwości wprowadzenia modyfikacji.
Czytaj całość
Dodano 10 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Brytyjskie atelier oferuje wyroby z przetworzonego szkła
Ponad milion ton szkła trafia co roku na wysypiska śmieci w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2009 | Dodał: Robert
Jak biznes to w Australii
Na dalekich antypodach panują idealne warunki do rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. Wyraz temu daje już sam wygląd ulic. Szyldy reklamujące innowacyjne produkty czy punkty usługowe są wszechobecne.
Czytaj całość
Dodano 22 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Udany Start-up, czyli jak uniknąć pomyłek
Każdy początkujący przedsiębiorca popełnia błędy i wyciąga z nich wnioski. Podpowiemy jak uniknąć 5 pomyłek, co pozwoli zaoszczędzić nerwów i pieniędzy i jednocześnie wzbogaci wiedzę.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>