PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Zarabiaj sprzedając niecodzienne meble
Wpaść na ciekawy pomysł na własny biznes wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Jak już się to uda trzeba go wcielić w życie. A jak wiadomo czasem od pomysłu do realizacji długa droga. Ale jest to jak najbardziej możliwe, co pokazuje przykład firmy Le Pukka Concept Store i jej właścicielki Katarzyny Barwińskiej.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Doniczka bez barier
Pomysł dla osób szukających doniczki balkonowej, która nie potrzebuje montażu oraz dodatkowych uchwytów.
Czytaj całość
Dodano 14 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Narysuj swój biznes
Nie jest to historia pisana wierszem lecz „pisana” rysunkiem...
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczne domy pomysłem na EKObiznes
Ceny energii są coraz większe. Firmy proponują kolejne rozwiązania, które pozwalają zminimalizować jej zużycie. My przedstawimy pomysł na dom amerykańskiej firmy Solaleya, który całkowicie współgra z otaczającym go środowiskiem nie wyrządzając mu przy tym żadnej szkody.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój biznes
Kolejny nasz rodak, a raczej rodaczka Pani Agnieszka Dachterska pokazuje, że mając marzenia warto dążyć do ich realizacji, po to aby poprzez uszczęśliwienie siebie uszczęśliwiać innych.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Ziemny biznes
W Irlandii najpiękniejsze są przyroda, zapach i ziemia. I właśnie sprzedaż do USA oryginalnej irlandzkiej ziemi stanowi główne źródło przychodów firmy Auld Sod Gifts.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
EKOstacja pomysłem na biznes
Często się zastanawiamy co zrobić z naszym zużytym sprzętem, czy to elektronicznym czy agd. Jak pokazuje życie bardzo często ląduje on w śmietniku z odpadkami organicznymi. Niestety, świadomość Polaków w zakresie recyklingu cały czas jest bardzo niska. Pokażemy, że można dbać o środowisko naturalne, edukować ludzi i przy okazji na tym zarabiać.
Czytaj całość
Dodano 30 lipca 2012 | Dodał: Robert
Urny pogrzebowe pomysłem na biznes
Ja to powiedział kiedyś Benjamin Franklin „pewne są tylko śmierć i podatki”. Z podatkami można sobie jakoś poradzić, na różne sposoby. Oszukać śmierci do tej pory nikomu się jeszcze nie udało. Przedstawimy firmę, która zajmuje się produkcją unikalnych urn pogrzebowych.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2012 | Dodał: Robert
Punkt ksero pomysłem na biznes
Usługi ksero i wydruki komputerowe mogą być dochodowym biznesem, pod warunkiem że będą mieściły się przy ruchliwych ulicach czy np. szkołach. Dodatkowe pieniądze można uzyskać dzięki wprowadzeniu do oferty usług takich jak oprawa prac dyplomowych czy tworzenia pieczątek.
Czytaj całość
Dodano 19 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hostel pomysłem na ekoBIZNES
Hostel a raczej Eko Hostel to biznes jaki znaleźliśmy we Wrocławiu. Bardzo ciekawy pomysł na nocleg. Będąc w mieście, podczas wakacyjnych wędrówek, zachęcamy do odwiedzenia tego „zielonego” miejsca.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>