PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 04 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczne meble i zabawki dla dzieci pomysłem na biznes
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci jest niezwykle istotne. Z tym stwierdzeniem zgadza się również firma The Green Playroom, która produkuje bezpieczne, ekologiczne meble i zabawki dla dzieci.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Sklep z majonezem pomysłem na biznes
Pamiętamy, jak w młodości nasi rodzice opowiadali nam, jak to było z towarem na półkach w sklepach. Że był tylko ocet na półkach – mówili. Dziś nie będzie o occie, lecz o majonezie. Ale w dzisiejszych czasach wygląda to zupełnie inaczej.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia na piłkach sportowych pomysłem na biznes
Zdjęcia, logo na różnych przedmiotach takich jak kubki, poduszki, torby, breloczki etc. to już było. Teraz opiszemy pomysł jednej z firm amerykańskich, która oferuje możliwość umieszczenia swojego zdjęcia, ukochanej drużyny czy sportowca na dowolnej piłce sportowej.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj własnego pluszaka
Ci, co posiadają dzieci wiedzą, że ich ulubiona pluszowa zabawka – to rzecz bezcenna. Na rynku wybór pluszaków jest ogromy. Nie zawsze jednak, to co nam się podoba, będzie podobało się naszemu dziecku. Tu naprzeciw wychodzi firma CurlyQCuties , która daje nam, dziecku możliwość zaprojektowania własnej pluszowej zabawki.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
ecoWINO pomysłem na biznes
Kochać wino to kochać wszystko co sprawia, że jest ono wyjątkowe: winogrona, ziemię na której są uprawiane, pełne oddanie plantatora a do tego chce się tym dzielić z innymi. Firma ze Stanów Zjednoczonych znalazła niszę na rynku i połączyła miłość to tego trunku i coraz bardziej popularnym nurtem jakim jest ekologia.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Nietypowy catering pomysłem na biznes
Firma świadcząca usługi cateringowe jest już powszechnym zjawiskiem. Korzystają z tego głównie firmy. Zdarza się również, że zamówienia spływają od osób prywatnych, choćby na jakieś imprezy z większą ilością ludzi. Normalne. Ale firma Canicus Catering z Kanady prezentuje trochę inny rodzaj cateringu.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Okulary na migrenę pomysłem na biznes
Czasem dzieje się tak, że nasze oczy bardzo źle reagują na światło. Może mieć to miejsce np. w sklepie ze sztucznym oświetleniem. Wiele godzin spędzonych przed komputerem czasem, oprócz oczy, boli nas również głowa. Firma z USA stworzyła okulary, które w znacznym stopniu niwelują te dolegliwości.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Czekolada o nietypowych smakach pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z nie zrobić praktycznie wszystko. A co ze smakiem? Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Vosges Haut-Chocolat ze Stanów Zjednoczonych udowadnia, że jeszcze jest wiele możliwości do zastosowania w kwestiach smakowych czekolady.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Reklama firmy na... papierze toaletowym
Reklama, która budzi zaciekawienie, przyciąga uwagę i zawsze towarzyszy grupie docelowej to marzenie wielu speców od marketingu. Ale czy znamy już wszystkie możliwe sposoby reklam? Oczywiście, że nie. Jedynym naszym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i potrzeby, czyli psychologia. Okazuje się jednak, ze sposobów reklamy jest sporo i to takich, które jeszcze do nas nie dotarły.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Recykling - chroń środowisko i zarabiaj
W dzisiejszych czasach pojawia się mnóstwo pomysłów na recykling różnych opakowań. Wszystko ma na celu ochronę środowiska naturalnego, naszej planety na której żyjemy. Publikowaliśmy już sporo artykułów na ten temat. Ale znaleźliśmy firmę w Stanach Zjednoczonych, która w starym deskom i szklanym butelkom daje nowe życie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>