PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Wynajem apartamentu wraz z samochodem
Innowacyjne firmy, operujące w tradycyjnych branżach, szybko muszą iść na przód, jeśli nie chcą stracić pozycji lidera. Wie o tym dobrze Zipcar. Przedsiębiorstwo to działa w Ameryce Północnej i w Wielkiej Brytanii od 2003 roku.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Zamiana kanap pomysłem na biznes
Twoi klienci zamieniają się kanapami, a Ty na tym zarabiasz! W ciągu ostatnich lat zamienienie się ubraniami, książkami, płytami kompaktowymi i filmami stało się szalenie popularne wśród grup przyjaciół lub grup umawiających się na wymianę za pośrednictwem Internetu.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Paliwo sprzedawane dzisiaj z ceną na jutro
Wysoka cena ropy spowodowała, że kierowcy częściej myślą o przyszłości. Utworzony ostatnio portal MyGallons.com umożliwia zatankowanie baku w przyszłości, ale po dzisiejszych cenach. Dokonuje się tego przy pomocy karty podobnej do debetowej, na której zbiera się nie dolary, a galony.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Pomoc hotelowa dobrym pomysłem na własną firmę
Goście hotelu Jumeirah mogą zamówić wybraną pastę do zębów, albo książkę zanim jeszcze do niego przyjadą, ale hotel nie pomoże im rozwiązać problemów z garderobą. Net-A- Porter oferuje natomiast członkom klubu hoteli Soho House tzw. „Szafę ratunkową”.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Brak pracowników nie stanowi już problemów
Brak pracowników nie stanowi już problemu! Bardzo często ograniczone zasoby, zbyt mała ilość specjalistów w regionie lub za mała ilość pieniędzy żeby móc im zapłacić są przeszkodą w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Własna firma na topie
Dawno juz minęły czasy kiedy wszyscy chcieli pracować na bezpiecznych posadach w korporacjach. Dzisiaj każdy chce mieć własny biznes.
Czytaj całość
Dodano 02 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Natural handyman - od ideii do biznesu
Natural Handyman website jest projektem Jerrego Alonzy, który przez wiele lat prowadził strone internetową o tym jak naprawiać podstawowe elementy w domu, bez potrzeby zamawiania hydraulika, mechanika itd. Szata graficzna strony może jest uboga, ale znajdą tam Państwo wszelkie potrzebne informacje.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13