PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
ThePrintedBlog pomysłem na biznes
Z ostatniej listy Business Week wydanie amerykańskie można znaleźć kilka ciekawych pomysłów na biznes, które powoli otwierają się w Stanach Zjednoczonych i uważane są za te z przyszłością. Jednym z nich jest założona przez Joshua Karp „The printed blog” co w skrócie możemy przetłumaczyć jako Drukowany blog.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Vontoo – chcesz też?
Vontoo wystartowało jak narzędzie do prezentowania informacji klientów ich przyszłym lub obecnym klientom. Specjalne narzędzia pozwalają przygotowywać nagrania ciekawych promocji jak np. w USA gwiazdor ligi baseball dzwoni do ludzi , którzy kupili w zeszłym roku bilet na mecz by i w tym brali udział w show.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2009 | Dodał: admin
3 Źródła finansowania dla początkującego przedsiębiorcy
Jednym z istotnych aspektów, który należy rozważyć przed rozpoczęciem działalności, jest kwestia finansowa. Wielu początkujących przedsiębiorców ma innowacyjny pomysł, ale ma również duże trudności z pozyskaniem funduszy na jego zrealizowanie.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2008 | Dodał: admin
Z biletem w taksówce? Rewolucja...
Mamy rewolucję(!!) Taksówka za jedyne 48 Euro miesięcznie. Bez limitu kilometrów i czasu spędzonego z kierowcą. Wszyscy korzystają już z tego systemu. Płacisz za bilet komunikacji miejskiej w Warszawie 2 zł zamiast 20 zł dlatego, że wielu ludzi ma bilety miesięczne i koszty operowania rozkładają się na innych.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Próbkomania pomysłem na biznes
Ci z Was, którzy z zapartym tchem przygladali się rozwojowi firmy SmpleLab, dziś sami mogą spróbować swoich sił w tym biznesie. Po ogromnym sukcesie Sampleplaza z Szanghaju, oraz japońskich Club C i SampleLab, firma, która działa od niespełna roku, chce stać się światową siecią i poszukuje franczyzobiorców.
Czytaj całość
Dodano 25 listopada 2008 | Dodał: admin
Jaki masz w sobie geniusz?
W 1972 roku David Galenson studiował ekonomię na uniwersytecie w Harvardzie. Pewnego dnia był świadkiem następującego Profesor na pierwszych zajęciach z przedmiotu o sztuce holenderskiej pokazał słuchaczom renesansowy obraz Madonny i Jezusa, poczym stwierdził „ Pablo Picasso stworzył tę kopię obrazu Raphael’a kiedy miał 17 lat”. Po chwili nauczyciel zapytał studentów: „ A co wy zrobiliście ostatnio?”.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: admin
Collectica.com czyli portal dla kolekcjonerów
Jeden z ciekawszych pomysłów na własny biznes znaleźliśmy w USA. Zresztą jak można zauważyć po naszych postach 70% wszystkich ciekawych pomysłów pochodzi z Ameryki. Spowodowane jest to zapewne szeregiem czynników takich jak inne nauczanie, łatwość prowadzenia działalności gospodarczej itd. Michael Dworecki jest już 21-letnim przedsiębiorcą.
Czytaj całość
Dodano 10 listopada 2008 | Dodał: admin
Kobieta na czerwonym, jedzie po zielonym.....
Kiedy Bank of America szykował się do przejęcia, kadra zarządcza Banku LaSalle musiała podjąć życiowe decyzje. Dla Denise L. Maple była to błahostka: zainkasować pieniądze za przejecie, spieniężyć opcje i po 17 latach pracy w banku, wybrać się w drogę na motocyklu.
Czytaj całość
Dodano 21 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Jak wpaść na świetny pomysł na biznes
Jak wpaść na świetny pomysł? Sztuka znajdywania innowacyjnych rozwiazań. Dobry pomysł jest podstawą każdego odnowienia lub zmiany. Ważna jest umiejętność stworzenia nowego pomysłu, zanim rozpoczniemy działalność, lub kiedy już ją prowadzimy i konieczne są modyfikacje. Tworzenie pomysłów może być stymulowane zarówno w sposób pasywny jak i aktywny.
Czytaj całość
Dodano 24 września 2008 | Dodał: admin
Biurowiec tylko dla kobiet pomysłem na firmę
Biurowiec tylko dla kobiet Innowacyjne wnętrza I nowoczesne biura to rzeczy, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ostatnio pojawił się jednak obiekt, na który warto zwrócić uwagę. Jest to powstały w Nowym Jorku biurowiec zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które prowadzą własne przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>