PrzejdźNaSwoje   >   biznes
Tag: biznes
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Bananowy biznes
Firma New Leaf Paper jest pionierem na rynku papieru przetworzonego. W swojej ofercie ma wiele różnych artykułów począwszy od materiałów do drukowania poprzez bruliony biurowe, czy ekskluzywne papeterie.
Czytaj całość
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Rower do zadań specjalnych
Pomysłodawcy tej konstrukcji wyszli z założenia, że rower przede wszystkim musi nadawać się do pracy. W efekcie powstał pojazd, którym z łatwością odbierzemy dzieci z przedszkola pojedziemy do pracy i zabierzemy kilka teczek i laptopa, zrobimy większe zakupy, pojedziemy na biwak czy trening.
Czytaj całość
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Pomysły na ciężkie czasy
Czasy kryzysu oraz zaciskanie pasa przez klientów i właścicieli firm nigdy nie są dobrą informacją. Małe i średnie przedsiębiorstwa bardzo różnią się od siebie więc nie wszystkie z nich zostaną dotknięte recesją w jednakowym stopniu.
Czytaj całość
Dodano 01 czerwca 2009 | Dodał: admin
Pocztówka z załącznikiem pomysłem na biznes
Wysyłanie listów i drukowanych kart pocztowych za pośrednictwem wyspecjalizowanych serwisów internetowych nie jest już niczym nowym. Portal Enthusem wprowadził jednak istotną modyfikację. Pozwala on swoim użytkownikom na wygenerowanie spersonalizowanej kartki pocztowej wraz z załącznikiem.
Czytaj całość
Dodano 01 czerwca 2009 | Dodał: admin
PoMIŚ na biznes
Jest wiele pomysłów na przetwarzanie używanych rzeczy ale ten szczególnie warto opisać w dzień dziecka. Każdy pluszowy miś, słonik, czy królik wyprodukowany przez amerykańską firmę Teddylux został zrobiony z używanych kaszmirowych swetrów. Przytulanki robione są ręcznie.
Czytaj całość
Dodano 01 czerwca 2009 | Dodał: admin
Jedzenie dla wybranych
Wydaje się, że pójście do restauracji nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy tylko wybrać miejsce, nie zapomnieć portfela i już. Gości, którzy chcieliby skorzystać z usług anty restauracji w Toronto czeka niespodzianka.
Czytaj całość
Dodano 31 maja 2009 | Dodał: admin
5 porad jak zrobić stronę firmową
Każdy prowadzący działalność gospodarczą musi prędzej czy później (oby jak najszybciej) zrobić stronę internetową prezentującą min. dane firmy i profil działalności. Jak się do tego zabrać? Nie jest to takie proste jak się wydaje. Przygotowaliśmy wspólnie z BizzBee kilka ciekawych porad, a dokładnie 5. Oto one:
Czytaj całość
Dodano 28 maja 2009 | Dodał: admin
Krowie placki na budowę
Pisaliśmy już w przejdznaswoje.pl o kilku pomysłach, które wykorzystują odpadki to tworzenia czegoś zupełnie nowego. Teraz jest czas na EcoFaeBrick. Firma ta powstała w Indonezji zajmuje się przetwarzaniem krowiego łajna w... cegły budowlane (!!)
Czytaj całość
Dodano 26 maja 2009 | Dodał: admin
Kolor skóry = kolor plastra
Ostatnio prezentowaliśmy całkiem sporo firm z innowacyjnymi medycznymi produktami. Takimi jak zestawy szpitalne, apteczki pierwszej pomocy itd. Nikt wcześniej jednak nie wpadł na bardzo prosty pomysł i produkt, który już dzisiaj się świetnie sprzedaje.
Czytaj całość
Dodano 24 maja 2009 | Dodał: admin
Trunek dobry na frasunek - VeeV
Od ponad 2 lat na rynku amerykańskim dostępny jest likier z brazylijskich owoców açaí. Owoce açaí nazywane są w Ameryce Łacińskim purpurowym złotem dzięki ich właściwościom zdrowotnym (są bogatsze w przeciwutleniacze aż o 60%)
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>