PrzejdźNaSwoje   >   biwak
Tag: biwak
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Dmuchana lampa pomysłem na biznes
Dwie absolwentki wydziału architektury Uniwersytetu Columbia zaprojektowały lampę LuminAID, którą oprócz zastosowania turystycznego można wykorzystać wszędzie tam, gdzie ludzie są pozbawieni stałego dostępu do energii elektrycznej – czy to na skutek biedy czy klęski żywiołowej.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
PowerPot - gotujesz i ładujesz
Co jakiś czas prezentujemy proste, a zarazem genialne w swojej prostocie różnego rodzaju ładowarki. Nie będzie zaskoczenia i znów pokażemy pomysłowy sposób na naładowanie baterii w naszym telefonie. Tym razem użyty zostanie do tego celu... garnek.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Sleeping bag
Sleeping bag, czyli śpiwór, który opiszemy jest niby typowym, klasycznym śpiworem. Ale nie do końca. Posiada pewne modyfikacje. Wszystko to dla zapewnienia nam większego komfortu. Na czym to polega?
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Jednorazowe garnki do gotowania
Garnek wykonany z lekkiego papieru, ulegający biodegradacji przeznaczony do jednorazowego gotowania. Niemożliwe?
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Ozpig konkurencją dla grilla
Moda na BBQ i jedzenie na świeżym powietrzu dotarła już do Polski. Na rynku nie znajdziemy jednak wielu urządzeń do gotowania poza przeróżnymi rodzajami grilla. Zagranicą w ofercie pojawiają się nowe przenośne kuchnie, które z sukcesem szturmują ogrody i biwaki.
Czytaj całość
Dodano 19 listopada 2009 | Dodał: Robert
FlameDisk nowy sposób na grilla
Jak większość ciekawych wynalazków pierwszy prototyp FlameDisk powstał w garażu. Do czasu premiery w 2008 roku, firma Sologear przetestowała ponad 500 egzemplarzy tego innowacyjnego wkładu do grilla.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem
Firma SylvanSport powstała żeby pomóc ludziom cieszyć się z wycieczek i przygód.
Czytaj całość
Dodano 20 lipca 2009 | Dodał: Robert
Selk’bag pomysłem na kosmiczny śpiwór
Jedyną rzeczą gorszą od bycia uwięzionym w śpiworze jest próba pójścia w nim do toalety. Często zimową porą z uwagi na niską temperaturę jest to jedyna możliwość. Obawy rozwiewa Selk’bag innowacyjny śpiwór dopasowany do ciała.
Czytaj całość