Zaprojektuj swój biznes
Czytaj także

Manufaktura Mody, którą stworzyła Pani Agnieszka to synonim ubiorów, które nosi się chętnie, bo są wygodne, a w swej prostocie pozwalają na zestawienia z szeroką gamą dodatków i zapewniają „sezonową wartość dodaną” czyli zimą rzeczywiście ogrzewają, a latem przyjemnie chłodzą.

Właścicielka Manufaktury Mody, Agnieszka Dachterska wykonuje dwa zupełnie różne od siebie, wolne zawody. Z jednej strony jest tłumaczką z języka niemieckiego, z drugiej projektantką i twórcą własnej marki ubrań. Wyposażona w znakomitą intuicję, szykuje się na podbój rynku mody, nie tylko polskiej.

Nasz bohaterka dość długo zastanawiała się w jakiej innej branży mogłaby się sprawdzić bez kierunkowych studiów. Dodamy, że pierwszy biznes związany był z tłumaczeniami z języka niemieckiego. Nowa firma powstała praktycznie z dnia na dzień. Pani Agnieszka spontanicznie wymyśliła, że zostanie projektantką i stworzy markę odzieżową dla kobiet. I tak, na jesieni 2010 roku narodziła się Manufaktura Mody.

Manufaktura Mody to nazwa wymowna. Dlatego firma to właśnie manufaktura, a nie miejsce seryjnej produkcji. Każdy detal stroju jest starannie dopracowywany. Nic nie jest zostawiane komputerom ani przypadkowi. Wzory ubrań powstają w wyobraźni, potem dopiero zyskują kształt na papierze, by następnie przejść w ostateczną formę na manekinie. Na sam koniec upust swoim talentom dają wykwalifikowane krawcowe.

Klasyka i prostota, ale z temperamentem. Oferta firmy to m.in. kostiumy ze spódnicami i spódnicami do pracy oraz na weekend, sukienki do biura i na wieczorne wyjścia, żakiety, spodnie, ręcznie malowane t-shirty i dziergane na drutach szale, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent.

Tkaniny i dzianiny, z których wykonywane są ubrania charakteryzują się bardzo dobrą jakością i składem surowcowym. Obecność włókien pochodzenia naturalnego. W ofercie jesienno-zimowej dominuje głównie wełna, natomiast wiosną i latem naturalny jedwab i len. Oferta skierowana do wszystkich Pań, które chcą strojem podkreślić swój charakter, cenią sobie możliwość aranżowania stroju z wykorzystaniem ulubionych dodatków, lubią otulić się miękkimi kaszmirami i ciepłymi wełnami, a latem zwiewnym jedwabiem. Ceny są przystępne, w porównaniu z ubraniami dostępnymi w standardowych sklepach są bardzo podobne.

Nie bójmy się realizować naszych marzeń, pomysłów. Najwyżej nie wyjdzie. Ważne jest aby przynajmniej spróbować. Jak pokazuje przykład Pani Agnieszki i jej Manufaktury Mody droga do osiągania sukcesów nie jest aż tak kręta, jakby mogłoby się to zdawać.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: manufakturamody.pl

Zdjęcia: manufakturamody.pl

 

Podobne artykuły:

Niemiecki portal sprzedaje tajemnicze koszulki

Modna niespodzianka czyli pomysł na odświeżenie garderoby

Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes

Własna firma - świecące ubranka

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

5d206845a6d02d-200-300-7-75-550-825.jpg bbc2fedc6cab94-540-210-0-128-800-312.jpg