PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 02 lipca 2013 | Dodał: nicky
Tubki z alkoholem pomysłem na biznes
Alkohol nie z butelki i nie z puszki lecz wyciskany z tubki. Kto jak kto, ale użytkownicy pasty do zębów nie będą mieli problemów z konsumpcją procentów oferowanych pod marką GO, wytwarzanych przez Wenger Corporation.
Czytaj całość
Dodano 17 czerwca 2013 | Dodał: nicky
Kajak z teczki pomysłem na biznes
Co ma wspólnego kajak ze sztuką składania papieru zwaną origami? Niełatwo doszukać się elementów łączących nielekką i niemałą łódkę z wiosłami w porównaniu z cienkim, lekkim i giętkim papierem. A jednak. Pewien Kalifornijczyk stworzył kajak, który można złożyć jak japońskie origami, tym samym czyniąc go poręcznym, łatwym w transporcie oraz bezproblemowym w przechowywaniu.
Czytaj całość
Dodano 14 czerwca 2013 | Dodał: Robert
eHarmonogram - pomoc dla młodych przedsiębiorców
Zakładać firmę - jak, gdzie , kiedy?
Czytaj całość
Dodano 11 czerwca 2013 | Dodał: nicky
Zaskakujące namioty pomysłem na biznes
Jak to jest przespać się w książce, wypocząć w soczystym arbuzie, wejść do sera jak mysz, „wpaść w objęcia Morfeusza” w asyście tęczowych motyli, spędzić nocne biwakowe w kosmosie, wyjechać na Mazury zabierając ze sobą Amerykę, …? Dosłownie i w przenośni. Otóż jest sposób, aby się o tym przekonać. Wystarczy nabyć namioty FieldCandy oferowane przez firmę Outstanding Tents Limited.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2013 | Dodał: nicky
Talerze do zadań specjalnych pomysłem na biznes
„Za mamusię, za tatusia, a teraz za …” lub „Uwaga! Samolocik leci!”. Niejeden troskliwy rodzic staje przed wyzwaniem nakarmienia małego niejadka, zwłaszcza jeśli chodzi o przekonanie szkraba do zjedzenia świeżych warzyw czy owoców.
Czytaj całość
Dodano 09 maja 2013 | Dodał: Robert
Zmień swoją kuchnię w zielony ogród
Większość miłośników zdrowego stylu życia marzy o posiadaniu własnego ogródka, w którym mogliby uprawiać ekologiczne warzywa czy zioła. Niestety, bardzo często na marzeniach się kończy, gdyż miejskie życie czy mieszkanie w bloku bardzo utrudniają ich realizację. Z tym rozwiązaniem, które przedstawimy może się to zmienić.
Czytaj całość
Dodano 07 maja 2013 | Dodał: Robert
Luksusowa przyczepa kempingowa
Jakiś czas temu zamieściliśmy artykuł o przyczepie kempingowej w wersji lususowej, lekko futurystycznej. Teraz również będzie o luksusowej przyczepie lecz w zupełnie innym wydaniu.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2013 | Dodał: Robert
Z Donky Bike przewieziesz wszystko
Jeśli wykorzystujesz rower na przykład do przewozu niewielkich rzeczy ten pomysł z pewnością Ci się spodoba. Brytyjski projektant Ben Wilson stworzył nieco inną, rozszerzoną wersję roweru miejskiego.
Czytaj całość
Dodano 20 kwietnia 2013 | Dodał: Robert
Hodowla reniferów pomysłem na biznes
Zapewne niewiele osób wie, że w Polsce hodowane są renifery. Osoby, które się tym zajmują twierdzą, że jest to biznes opłacalny a dodatkowo sprawiający wiele przyjemności, nie tylko hodowcom. Ale w zasadzie, czy hodowla tych zwierząt w Polsce ma rację bytu?
Czytaj całość
Dodano 17 kwietnia 2013 | Dodał: Robert
Czekolada z curry czy bazylią? Lodowe innowacje
Co można zrobić ze smakiem? Wydawać by się mogło że niewiele. A jednak. Portal enterpreneur.com opublikował ostatnio przykład, który mówi nam, że ze smakiem to można eksperymentować. I to na poważnie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>