PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 09 pażdziernika 2011 | Dodał: Robert
Bagietka z maszyny
Automaty z produktami kojarzą nam się najczęściej z napojami i szybkimi przekąskami takimi jak batoniki, chipsy. Jednak we Francji pewien piekarz pomyślał ze może warto sprzedawać bagietki nawet gdy piekarnia nie działa. Pomyślał, że dzięki temu więcej zarobi i się nie pomylił.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2011 | Dodał: Robert
Revolight - rowerowe światło
Sezon rowerowy powoli dobiega końca. Coraz większa liczba ścieżek sprawia, że widok cyklistów na stałe zmienił krajobraz naszych miast. I nie tylko. Rynek jest jeszcze daleki od nasycenia. Jednak nasz nowy pomysł nie jest związany z produkcją rowerów. Dziś opiszemy firmę Revolight. Która zamierza zrewolucjonizować jazdę rowerem po... zmroku.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2011 | Dodał: Robert
SunCarPort- solarny garaż
Czy tego chcemy czy nie samochody napędzane paliwami płynnymi będą musiały w niedalekiej przyszłości znaleźć się na złomowisku historii. Cała masa nowych rozwiązań, które mają zastąpić czarne złoto jeszcze się nie upowszechniła. Przyczyna: wysoka cena, mała produkcja, problemy z zasięgiem czy jak w przypadku wodoru – brak punktów ładowania, nabijania butli.
Czytaj całość
Dodano 30 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Polska! głupcze
Trąby powietrzne, pożary, powodzie....jak Polska długa i szeroka nawiedzają nas wszelkie naturalne kataklizmy.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Masz iPhona i problem z samochodem? Rozwiązane.
Zdarzyło ci się ze w trakcie jazdy bądź stając w korku na tablicy przyrządów podświetliła się kontrolka silnika? Na pewno. Teraz możesz sprawdzić co się stało i to bez umawiania się z mechanikiem.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Jak zaoszczędzić kilkadziesiąt procent na importowanym samochodzie.
Odpowiedź znają obywatele naszego sąsiada – Ukrainy. Zanim pojazd trafi do ich kraju przecinają go na pół, płaca mniej cła i podatków i na miejscu spawają go z powrotem.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2011 | Dodał: Robert
Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek
Prepara to nowojorska firma, która słynie z innowacyjnych rozwiązań w kuchni. Gama wyrobów jest rzeczywiście imponująca, od nowoczesnych stojaków na książki kucharskie po finezyjne łyżki do lodów.
Czytaj całość
Dodano 21 maja 2011 | Dodał: Robert
Wyhoduj w domu jadalne grzyby – zestaw wykorzystujący resztki z kawy.
Na świecie pojęcie miejskiego uprawiania warzyw nie jest już nikomu obce. Od bardzo dawna. Są rejony świata gdzie większość warzyw i owoców jakie obywatele wielkich miast zużywają hodują na balkonach czy w swoich domach.
Czytaj całość
Dodano 16 maja 2011 | Dodał: Robert
Nie lubisz czekać na kelnera w restauracji ?
Pisaliśmy kiedyś w jednym z artykułów o restauracji w Londynie w której to zamontowano dotykowe stoliki z menu. Jedna firma postanowiła pójść trochę dalej i stworzyła urządzenie do obsługi stolika … przy stoliku.
Czytaj całość
Dodano 13 maja 2011 | Dodał: Robert
Jak e-biznesy kreują wartość dodaną dla swoich klientów
Polski Internet ma coraz więcej do zaoferowania użytkownikom i jest coraz częściej obecny w codziennym życiu Polaków. Tam, gdzie pojawiają się nowe potrzeby, zawsze znajdzie się dostawca e-usługi, który je zaspokoi.
Czytaj całość
<<  <  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  >  >>