PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 18 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa rakieta tenisowa
Francuska firma Babolat Play & Connect zaprezentowała rakietę tenisową wyposażoną w specjalne czujniki analizujące grę i wyniki zawodnika.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2012 | Dodał: Robert
S.A.P.E.R  czyli Polak potrafi
Grupa studentów z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej stworzyła aplikację dedykowaną Windows Phone 7, która wykrywa m.in.: materiały wybuchowe w terenie. Jak to możliwe?
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2012 | Dodał: Robert
„Moja historia na talerzu” czyli coś dla alergików
Francuska restauracja Mon Histoire dans l’assiette stworzyła menu, które jest całkowicie wolne od 11 najczęściej występujących alergenów. Zbawienie dla osób niezdolnych od jedzenia pewnych produktów…
Czytaj całość
Dodano 14 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Powrót do przeszłości czyli POP Phone
Jak wielu z nas zdarza się podczas rozmowy telefonicznej że telefon wypada nam z ręki, coś przerywa, trzeszczy, szumi i jest generalnie niewygodnie? Zapewne większości.
Czytaj całość
Dodano 14 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Odrobina stylu czyli sushi podane inaczej
Jeśli lubicie sushi ten pomysł się Wam spodoba. Otóż firma Japanese Umino Seaweed Shop nawiązała współpracę z projektantami którzy zaproponowali ciekawe wzory podawanych potraw.
Czytaj całość
Dodano 22 maja 2012 | Dodał: Robert
ZipWhip reklama na kawie
Jednym z popularniejszych pomysłów na przejdzNaSwoje.pl w zeszłym roku był – onLatte. Specjalnie zaprojektowana drukarka do przygotowywania napisów na kawie. Firma , która zaprojektowała urządzenie zbierała wówczas pierwsze zamówienia by ruszyć z produkcją. Mają już konkurenta i to nie byle jakiego – ZipWhip
Czytaj całość
Dodano 13 kwietnia 2012 | Dodał: Robert
From brooklyn with love.
Pomysł na niebanalny prezent? Bardzo proszę. Wystarczy zlokalizować lokalne produkty w ładnych opakowaniach i praktycznie wszystko jest gotowe.
Czytaj całość
Dodano 11 kwietnia 2012 | Dodał: Robert
Spragniony kawy w samochodzie? HandPresso
Założona we Francji firma produkuje małe i poręczne ekspresy do kawy idealnie nadające się do...samochodu.
Czytaj całość
Dodano 10 kwietnia 2012 | Dodał: Robert
Gotujesz i ładujesz
BioLite to innowacyjne urządzenie pozwalające gotować na otwartym ogniu jednocześnie produkując z niego prąd elektryczny potrzebny np. do ładowania telefonu.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2011 | Dodał: Robert
ABRA - sklepy meblowe
Abra S.A. to ogólnopolska sieć sklepów meblowych. Szeroka oferta, przystępne ceny i szybka realizacja zamówień zachęca coraz większą liczbę klientów do dokonywania zakupów właśnie w naszych sklepach.
Czytaj całość
<<  <  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  >  >>