PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Bio Clean czyli jak wykorzystać resztki jedzenia
Jak wiemy w naszych kuchniach produkowana jest duża ilość organicznych odpadków, czy to podczas przyrządzania posiłków czy zwyczajnie jako resztki na talerzu. Zamiast wyrzucać popsute lub niedojedzone pożywienie do kosza, podpowiadamy jak je wykorzystać w przyjazny dla środowiska sposób.
Czytaj całość
Dodano 17 lipca 2012 | Dodał: Robert
Biodegradowalne buty
Pisaliśmy już w zeszłym roku o biodegradowalnych butach. Jednak te, które chcemy opisać sporo się od nich różnią. Czy swoim wyglądem przypominają but, oceńcie Państwo sami.
Czytaj całość
Dodano 16 lipca 2012 | Dodał: Robert
Wursty - smaczny pomysł na biznes
W mieście, gdzie wokół nas pełno jest budek z hot-dogami, kebabami i innymi „lekkostrawnymi” frykasami czasem mamy ochotę zjeść coś innego. Nie musi być to zdrowe, ważne żeby było inne i przy okazji dobre i tanie. Przedstawiamy Wam propozycję, jednocześnie ciekawy pomysł na biznes.
Czytaj całość
Dodano 16 lipca 2012 | Dodał: Robert
Ziemniaki na patyku pomysłem na biznes
Ziemniaki, w zależności od regionu Polski inaczej zwane pyrami, kartoflami któż nie uwielbia ich zajadać z koperkiem, zsiadłym mlekiem, skwareczkami.. Ale nie o tym chcemy pisać. Pokażemy ciekawy pomysł na biznes, związany właśnie z ziemniakami. Alternatywę dla hamburgerów i kebabów.
Czytaj całość
Dodano 12 lipca 2012 | Dodał: Robert
Dotacje na założenie firmy
Więc chcesz założyć firmę? Świetnie. W 2010 roku na ten krok zdecydowało się 286,2 tys. Polaków. Przed tobą długa droga. Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy? Dziś podpowiadamy, gdzie szukać bezzwrotnych dotacji.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Numi - luksusowa toaleta
Powiedzenie “tam, gdzie król chodzi piechotą” nabrało nowego sensu. Firma Kohler ma w swojej ofercie toaletę godną króla.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Inteligentny termostat
Na rynku dostępne jest dzieło projektu ludzi związanych kiedyś z takimi firmami jak Google, Logitech i Apple (twórcy iPoda). Więc musi być niebanalne. I nie jest. Obecnie ludzie Ci tworzą firmę Nest, skąd właśnie pochodzi owe urządzenie.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Quirky Ray - solarna ładowarka
W naszym serwisie mamy już sporo artykułów na temat różnego rodzaju ładowarek, jednakże o takiej jeszcze nie pisaliśmy. Urządzenie genialne a zarazem proste.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Podświetlana deskorolka
Ciekawy pomysł dla fanów deskorolki, którzy musieli ograniczać się do jazdy tylko w dzień. Te dodatkowe wrażenia zapewnia nam firma ze Stanów Zjednoczonych, Flexdex Skateboards.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Sypialnia w pudełku
Wczoraj pisaliśmy o pewnym projektancie i jego niezwykłym stoliku do kawy. Dziś będzie również ciekawym projekcie, ale już nie o stoliku tylko o oryginalnym pomyśle jak można wykorzystać łóżko, szafę, szafki i szuflady.
Czytaj całość
<<  <  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  >  >>