PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
EKOstacja pomysłem na biznes
Często się zastanawiamy co zrobić z naszym zużytym sprzętem, czy to elektronicznym czy agd. Jak pokazuje życie bardzo często ląduje on w śmietniku z odpadkami organicznymi. Niestety, świadomość Polaków w zakresie recyklingu cały czas jest bardzo niska. Pokażemy, że można dbać o środowisko naturalne, edukować ludzi i przy okazji na tym zarabiać.
Czytaj całość
Dodano 30 lipca 2012 | Dodał: Robert
Urny pogrzebowe pomysłem na biznes
Ja to powiedział kiedyś Benjamin Franklin „pewne są tylko śmierć i podatki”. Z podatkami można sobie jakoś poradzić, na różne sposoby. Oszukać śmierci do tej pory nikomu się jeszcze nie udało. Przedstawimy firmę, która zajmuje się produkcją unikalnych urn pogrzebowych.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2012 | Dodał: Robert
Punkt ksero pomysłem na biznes
Usługi ksero i wydruki komputerowe mogą być dochodowym biznesem, pod warunkiem że będą mieściły się przy ruchliwych ulicach czy np. szkołach. Dodatkowe pieniądze można uzyskać dzięki wprowadzeniu do oferty usług takich jak oprawa prac dyplomowych czy tworzenia pieczątek.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczna żarówka odstraszająca komary
Walka z dziesiątkami, a nawet z setkami owadów lecących do zapalonych żarówek jak pszczoły do miodu nareszcie może się skończyć. Holenderska firma Jose de la O Campos wynalazła żarówkę przeciw owadom.
Czytaj całość
Dodano 23 lipca 2012 | Dodał: Robert
Niezwykły pomysł na reklamę
Na pierwszy rzut oka wygląda to jak kolejny, dziwaczny wynalazek jakiegoś Japończyka. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że nawet my, Europejczycy możemy pochwalić się niecodziennymi pomysłami.
Czytaj całość
Dodano 20 lipca 2012 | Dodał: Robert
Re-bubble czyli recykling mydła
Kąpiel jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Używamy w tym celu żeli, mydła w płynie lub jego tradycyjnej formy – mydła w kostce. Ale mydło w kostkach ma jedną zasadniczą wadę – gdy się kończy zostaje po nim drobny kawałek, który żal wyrzucić, a którym nie sposób się umyć. Koreańscy projektanci WooJae Lee, MinSu Kim i WoongKi Kim znaleźli jednak rozwiązanie tego odwiecznego problemu.
Czytaj całość
Dodano 20 lipca 2012 | Dodał: Robert
Woda kokosowa podbija świat
Chcemy sprawdzić czy sprzedaż tego rodzaju produktu jest dobrze prosperującym biznesem czyli czy da się na tym zarobić oraz czy woda kokosowa jest najzdrowszym naturalnym napojem na świecie.
Czytaj całość
Dodano 19 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hostel pomysłem na ekoBIZNES
Hostel a raczej Eko Hostel to biznes jaki znaleźliśmy we Wrocławiu. Bardzo ciekawy pomysł na nocleg. Będąc w mieście, podczas wakacyjnych wędrówek, zachęcamy do odwiedzenia tego „zielonego” miejsca.
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hotel dla roślin
Coraz więcej jest na naszym rynku hoteli dla psów i kotów, zresztą to nas już nie dziwi. Ale czy ktoś pomyślał np. o naszych, równie ukochanych co zwierzęta, roślinkach?
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Veturilo - warszawski rower miejski
Wypożyczalnia rowerów wydaje się być oklepanym biznesem. Spróbujemy udowodnić, że tak nie jest.
Czytaj całość
<<  <  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  >  >>