PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 24 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Radio na wodę z prysznica ciekawym biznesem
Jeśli lubisz słuchać muzyki albo śpiewać w trakcie prysznica to ten pomysł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Radio na wodę, brytyjskiej firmy Freeplay Energy. Nie dość że pomysłowe to i ekologiczne.
Czytaj całość
Dodano 24 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Tajna broń sushi pomoże w biznesie
Osoby które miały przyjemność robić sushi doskonale wiedzą, że uformowanie ładnie wyglądającej rolki wcale nie jest takie proste. Japońska firma, chcąc ułatwić ten proces, proponuje ciekawy wynalazek o jakże „militarnej” nazwie Sushi Bazooka. Z pewnością pomoże on również osobom prowadzącym tego typu biznes.
Czytaj całość
Dodano 23 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Turystyczna ładowarka solarna
Jeśli jesteś podróżnikiem, turystą czy np. żołnierzem lub osobą zamieszkującą rejon o słabej infrastrukturze i masz często problemy ze znalezieniem źródła energii potrzebnej do zasilania przenośnych urządzeń lub zwyczajnie chciałbyś pograć w swoją ulubioną grę na komórce ale padła Ci bateria wówczas z pomocą może przyjść Solarmonkey Adventurer.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Zarabiaj sprzedając niecodzienne meble
Wpaść na ciekawy pomysł na własny biznes wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Jak już się to uda trzeba go wcielić w życie. A jak wiadomo czasem od pomysłu do realizacji długa droga. Ale jest to jak najbardziej możliwe, co pokazuje przykład firmy Le Pukka Concept Store i jej właścicielki Katarzyny Barwińskiej.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa energia
Temat energii pojawia się w naszym serwisie bardzo często. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. W końcu to, w naszym życiu, najbardziej elementarna rzecz. Dlatego prezentujemy ciekawy sposób na czerpanie energii w zasadzie bez zużywania prądu.
Czytaj całość
Dodano 21 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
ABRA – franczyza sposobem na własny biznes
Uruchomienie własnego, dobrze działającego, a przede wszystkim pewnego i stabilnego biznesu nie musi wcale oznaczać wielkich nakładów inwestycyjnych. Chcąc wejść w tego typu działalność, należy pamiętać aby wybrać właściwego partnera, a przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że trzeba będzie zaangażować się bardzo mocno, aby ten biznes się rozwiną. Przedstawimy kilka informacji jak uruchomić taki sklep w systemie franczyzowym Abry.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Domowy mini ogródek
Jeśli posiadacie dodatkowe miejsce w kuchni, np. po zmywarce lub inną wolną przestrzeń przedstawiamy ciekawe rozwiązanie, jakim jest domowy Urban Cultivator.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Mobilna klinika testów DNA
Panowie, którzy chcą zrobić test DNA na ojcostwo w Nowym Jorku, już nie muszą udawać się do kliniki. Mają oni teraz możliwość skorzystania z oferty vana podróżującego ulicami tego amerykańskiego miasta.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Doniczka bez barier
Pomysł dla osób szukających doniczki balkonowej, która nie potrzebuje montażu oraz dodatkowych uchwytów.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Rower świecący w ciemności
Można stwierdzić, że jazda na rowerze, przede wszystkim w nocy nie należy do najbezpieczniejszych. Przedstawimy pomysł pewnej firmy, dzięki której będzie można poczuć się bezpieczniej na drodze.
Czytaj całość
<<  <  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  >  >>