PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 16 listopada 2014 | Dodał: Robert
Steampunkowa restauracja pomysłem na biznes
Napędzany parą wehikuł czasu, cyborg ze sztuczną inteligencją, czyli wszystko to, czego Juliusz Verne, Herbert George Wells czy Mark Twain nie zdążyli stworzyć, nadrabiają dziś miłośnicy steampunku.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2014 | Dodał: Robert
Skomponuj własną whisky
Zapewne nie wszyscy wiedzą, że 27 marca to Międzynarodowy Dzień Whisky. Ten dzień już niedługo. W związku z tym postanowiliśmy poszukać ciekawego biznesu związanego z tym niezwykle popularnym napojem. I znaleźliśmy firmę, która oferuje możliwość, poprzez kreator na swojej stronie internetowej, skomponować własną, spersonalizowaną whisky.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2014 | Dodał: Robert
Dr. Tattoff- studio de tatuażu
Tatuaże to coraz popularniejszy sposób na upiększenie ciała. Niektórzy starannie przygotowują się do jego wykonania, inni decyzję podejmują pod wpływem impulsu. Co jednak zrobić gdy ozdoba przestanie nam się podobać, czy wręcz szpeci nasze ciało?
Czytaj całość
Dodano 28 września 2014 | Dodał: nicky
Kultowa przekąska pomysłem na własne muzeum
Czy coś ciekawego może dziać się w muzeum, które na ogół kojarzone jest z nudnymi wycieczkami szkolnymi? Okazuje się, że jak najbardziej może być to intrygujące dla zwiedzających miejsce pod warunkiem, że jest ono …
Czytaj całość
Dodano 24 września 2014 | Dodał: nicky
Porthole do podziwiania i smakowania
To nie jest typowy element składowy jachtu, ani też statku kosmicznego choć zwie się iluminatorem. Natomiast można śmiało powiedzieć, iż jest to smaczne dzieło sztuki, które nadaje designerski wystrój lokalom gastronomicznym i kuchniom w prywatnych mieszkaniach.
Czytaj całość
Dodano 23 września 2014 | Dodał: nicky
Karteczki pamięci pomysłem na biznes
Tym razem jest to pomysł, który w przyszłości może okazać się wielkim przełomem w dziedzinie pamięci przenośnych i produktem na skalę światową. A wszystko to za sprawą … samoprzylepnych karteczek.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2014 | Dodał: nicky
Eko-pomysł: Ołówki, które kiełkują
Ołówki z opcją sadzenia roślin. Tak w skrócie można powiedzieć o produkcie, który łączy naturę, zieleń i piśmiennictwo w jedną całość.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2014 | Dodał: nicky
Kemping w magazynie pomysłem na własny hostel
Letni wypoczynek w kultowym „ogórku”? A może kemping w zimie lub wczasy w naczepie US Airstream? To nie żart. Tego typu noclegowe atrakcje oferuje niemiecki hostel BaseCamp Young Hostel Bonn.
Czytaj całość
Dodano 15 kwietnia 2014 | Dodał: nicky
Bananowy bilard pomysłem na własny biznes
Jest żółty, smaczny, zdrowy, sycący, dostarcza energię, nazywany także figą rajską i nikt nie wie dlaczego jest krzywy. Mowa oczywiście o bananie – słodkim owocu popularnym na całym świecie.
Czytaj całość
Dodano 28 marca 2014 | Dodał: nicky
Winorośl zamknięta w żyłach i sercu
Nektar bogów greckich – tak Homer określił czerwone wino, które miało dawać nieśmiertelność i wieczną młodość.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>