PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Nietypowy catering pomysłem na biznes
Firma świadcząca usługi cateringowe jest już powszechnym zjawiskiem. Korzystają z tego głównie firmy. Zdarza się również, że zamówienia spływają od osób prywatnych, choćby na jakieś imprezy z większą ilością ludzi. Normalne. Ale firma Canicus Catering z Kanady prezentuje trochę inny rodzaj cateringu.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Wynajmij wyspę i promuj swoją markę
Firmy wydają olbrzymie pieniądze na reklamę. Specjaliści od marketingu cały czas poszukują nowych sposobów, a przede wszystkim skutecznych, jak wypromować swój produkt i markę. Na niecodzienny pomysł promocji wpadła firma z Australii, producent piwa XXXX Gold.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2012 | Dodał: Robert
Niezwykłe rzeźby ptaków pomysłem na biznes
Mając na myśli słowa: rzeźba z drewna mamy przed oczami zwykłą drewnianą figurkę. W tym przypadku nic bardziej mylnego. Owszem są one z drewna, jednakże jakość ich wykonania niejednego człowieka wprawia w zachwyt.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2012 | Dodał: Robert
Wydrukuj sobie wspomnienia
Albumy ze zdjęciami, czy to te tradycyjne czy te w świecie "wirtualnym” są wspaniałym sposobem, aby zachować swoje wspomnienia. Niestandardowe prezenty połączone ze zdjęciami, na których są nasze niezapomniane chwile, gdzie widzimy je na co dzień są w wiele ciekawsze niż ramka z fotografią powieszona na ścianie. Dzięki jednej z firm zza oceanu możemy sobie "wydrukować" wspomnienia.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Okulary na migrenę pomysłem na biznes
Czasem dzieje się tak, że nasze oczy bardzo źle reagują na światło. Może mieć to miejsce np. w sklepie ze sztucznym oświetleniem. Wiele godzin spędzonych przed komputerem czasem, oprócz oczy, boli nas również głowa. Firma z USA stworzyła okulary, które w znacznym stopniu niwelują te dolegliwości.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilna kwiaciarnia pomysłem na biznes
Coraz wyższe czynsze za wynajęcie lokalu w niektórych miastach Stanów Zjednoczonych powoduje, że ludzie intensywniej szukają alternatywnych pomysłów na biznes. Na taki pomysł wpadła mieszkanka Los Angeles, która otworzyła firmę The Flower Truck.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Czekolada o nietypowych smakach pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z nie zrobić praktycznie wszystko. A co ze smakiem? Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Vosges Haut-Chocolat ze Stanów Zjednoczonych udowadnia, że jeszcze jest wiele możliwości do zastosowania w kwestiach smakowych czekolady.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Zarabiają na sprzedaży nietypowych pamiątek
Będąc niedawno na wyciecze w czeskiej Pradze odwiedziliśmy tutejsze zoo. Niby nic nadzwyczajnego, zwierzaki, dużo ludzi. Jednakże zatrzymując się przy stoisku z pamiątkami lekko się zdziwiliśmy. Takiej pamiątki z wizyty w zoo, jaką można tu nabyć, do tej pory nie widzieliśmy.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczne produkty pomysłem na biznes
Tworzy się je aby służyć naszej planecie. W ten sposób dba się o środowisko naturalne wykorzystując do ich produkcji nieszkodliwe materiały. Produkty ekologiczne codziennego użytku mogą być, nie dość że eko ale również ładne i praktyczne.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Lody dla psów
Pisaliśmy już o hotelach dla psów, winach dla psów, specjalnych obrożach czy lalkach. Teraz przedstawimy stworzone przez brytyjską firmę Billy and Margot lody przeznaczone tylko dla psów.
Czytaj całość
<<  <  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  >  >>