PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 03 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Odwaga w butelce czyli coś dla małych dzieci
Dla małych dzieci wiele ich lęków dla nich samych jest bardzo realnych – strach przed snem, lęk przed potworami pod łóżkiem czy w szafie, lęk przed pójściem do lekarza lub przedszkola. Aby pomóc rodzicom takich dzieci pewna firma ze Stanów Zjednoczonych zaproponowała produkt, który tych lęków pomoże się pozbyć.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Sklep z majonezem pomysłem na biznes
Pamiętamy, jak w młodości nasi rodzice opowiadali nam, jak to było z towarem na półkach w sklepach. Że był tylko ocet na półkach – mówili. Dziś nie będzie o occie, lecz o majonezie. Ale w dzisiejszych czasach wygląda to zupełnie inaczej.
Czytaj całość
Dodano 02 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Torebki ze starych butów pomysłem na biznes
Torebki wykonywane są już praktycznie z każdego rodzaju materiału. Przedstawimy Wam pewną firmę, która przerabia stare kowbojskie buty na oryginalne, stylowe, jedyne w swoim rodzaju, damskie torebki.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia na piłkach sportowych pomysłem na biznes
Zdjęcia, logo na różnych przedmiotach takich jak kubki, poduszki, torby, breloczki etc. to już było. Teraz opiszemy pomysł jednej z firm amerykańskich, która oferuje możliwość umieszczenia swojego zdjęcia, ukochanej drużyny czy sportowca na dowolnej piłce sportowej.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj własnego pluszaka
Ci, co posiadają dzieci wiedzą, że ich ulubiona pluszowa zabawka – to rzecz bezcenna. Na rynku wybór pluszaków jest ogromy. Nie zawsze jednak, to co nam się podoba, będzie podobało się naszemu dziecku. Tu naprzeciw wychodzi firma CurlyQCuties , która daje nam, dziecku możliwość zaprojektowania własnej pluszowej zabawki.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zamiast kina jacuzzi
Kiedyś modne było kino samochodowe. Siedziało się z dziewczyną w aucie i podziwiło klasyka na wielkim ekranie. Teraz, pewna brytyjska firma poszła o krok dalej i organizuje nietypowe kino, gdzie siedząc w jacuzzi na świeżym powietrzu podziwiamy grę aktorską na dużym ekranie.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
Drewniane „ubranko” dla iPhone'a
Kiedy myślimy o jakimś etui, pokrowcu czy ochronnej obudowie do iPhone'a to zazwyczaj myślimy o czymś „plastikowym”. Całkiem niedawno powstała firma w Irlandii, która produkuje takie dodatkowe ochronne obudowy, ale na szczęście nie z plastiku tylko z litego drewna.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
The Wean Machine pomysłem na biznes
The Wean Machine to sposób na smaczny i zdrowy posiłek dla Twojego dziecka. Firma z Wielkiej Brytanii oferuje ciekawy i bardzo poręczny przedmiot przeznaczony dla naszych pociech.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
Historia biznesu mydła z koziego mleka
Mydło znane jest od starożytności. Od tego czasu służy jako środek piorący i myjący. Myjąc się nie zastanawiamy się z czego konkretnie jest zrobione. Ważne, że się pieni i ładnie pachnie.
Czytaj całość
Dodano 24 września 2012 | Dodał: Robert
SomethingStore pomysłem na biznes
Zdarza się Wam, podczas poszukiwania prezentu na specjalna okazję, nagle macie „zaćmienie” i kompletnie nie wiecie co danej osobie kupić. Jeśli jesteście niezdecydowani i lubicie niespodzianki możecie skorzystać z oferty pewnego sklepu internetowego, gdzie płacicie jedną cenę za przedmiot ale nie wiecie co konkretnie otrzymacie.
Czytaj całość
<<  <  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  >  >>