PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
MyFarm.com pomysłem na wirtualny ogródek
Ludzie, którzy mieszkają w miastach, do tego zabiegani najczęściej nie posiadają własnego ogródka. Nawet jak już go mają to albo brak im czasu albo są zbyt leniwi na zajęcie się nim. Ale oczywiście chętnie chcieliby mieć w domu zdrowe, ekologiczne warzywa i owoce. I dla chcącego nic trudnego.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Dmuchana lampa pomysłem na biznes
Dwie absolwentki wydziału architektury Uniwersytetu Columbia zaprojektowały lampę LuminAID, którą oprócz zastosowania turystycznego można wykorzystać wszędzie tam, gdzie ludzie są pozbawieni stałego dostępu do energii elektrycznej – czy to na skutek biedy czy klęski żywiołowej.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Uliczna ładowarka pomysłem na biznes
Jeśli rozładowała Ci się komórka czy laptop a przebywasz w miejscu, w którym nie masz dostępu do gniazdka z prądem co wtedy? W Portugalii na przykład niedługo tego problemu nie będzie, ponieważ na ulicach staną publiczne, darmowe ładowarki słoneczne.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Modułowe meble pomysłem na biznes
Ucieszyliśmy się bardzo gdy o to znaleźliśmy w zagranicznych serwisach informację o naszym rodaku, który zaprojektował ciekawy mebel do siedzenia, modułową sofę z której można zrobić kilka różnych, użytecznych siedzisk i nie tylko.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zrób sobie niezwykłe zdjęcia
W kabinach fotograficznych, za niewielkie pieniądze można sobie zrobić zdjęcia, czy to paszportowe, czy z głupią miną etc. Są one, nie oszukujmy się, nie najlepszej jakości. Ale nie ma co wymagać do zwykłej maszyny. Pewne studio z Francji postanowiło wprowadzić trochę luksusu do świata zdjęć wykonywanych w kabinach fotograficznych.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Latający samochód pomysłem na biznes
Wkrótce, mamy nadzieje że w niedalekiej przyszłości będzie można omijać uliczne korki w bardzo prosty sposób... przelatując nad nimi. Może wydawać się to jakimś żartem ale nie jest. Chcielibyśmy przedstawić holenderski projekt o nazwie PAL-V One.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wiadomości ze śmietnika
Generalnie śmietniki nie skupiają na sobie uwagi otoczenia. Ale, jak pokażemy na pewnym przykładzie, pojemniki na śmieci, mogą pełnić różne funkcje. W Londynie można już nie czytać gazet, żeby wiedzieć co się dzieje na świecie. W drodze do pracy, szkoły czy na zwykłym spacerze swoją wiedzę można wzbogacić o informacje prosto z kosza na śmieci.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Grillowany ser z ciężarówki
Pomysłów na to co można zrobić ze zwykłej ciężarówki w naszym serwisie jest już sporo. Choćby mobilna kwiaciarnia, mobilny catering, czy luksusowa restauracja na kołach. Teraz, przedstawimy podobny pomysł na biznes, który znaleźliśmy w USA.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zamień swój dom w bilbord i zarabiaj
Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę jak moc ma reklama. Obecnie jest olbrzymia liczba sposobów na rozreklamowanie swoje firmy czy innej działalności. Na kolejny, nietypowy pomysł na reklamę znalazła firma z USA, która sprawia, że dom wygląda jak bilbord.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Vodka Chilli Naga czyli tylko dla prawdziwych twardzieli
Ten, kto przynajmniej raz w życiu spróbował prawdziwej kuchni tajskiej, meksykańskiej czy węgierskiej, rozumie co to znaczy „ogień w ustach” i próby jego gaszenia. Ale teraz chcemy Wam pokazać na przykładzie pewnego biznesu, że określenie „woda ognista” nabiera realnego znaczenia.
Czytaj całość
<<  <  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  >  >>