PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Restauracja w skale pomysłem na biznes
Zamknij oczy... wyobraź sobie siebie w wapiennej jaskini. Teraz wyobraź sobie znajdującą się tu doskonałą restaurację, która "oddycha i czuje" morze a Ty w niej smakujesz pyszne dania i rozkoszujesz się niesamowitym widokiem.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Mroczne lalki Evangeline Ghastly pomysłem na biznes
Wyglądem przypominają nieco znane lalki barbie. Różnica polega na tym, że cechują się one bardzo gotyckim wyglądem i wysoką jakością wykonania, a ich oczy wyglądają jak żywe.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
NIEjadalne bluzy pomysłem na biznes
Ubrania, nawet te najfajniejsze, mają to do siebie, że się nudzą. Stąd pomysł jednej z europejskich marek (ubrania powstają w Polsce) na bardzo oryginalne bluzy z "żywnościowymi aplikacjami".
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Black Ivory Coffee pomysłem na najdroższą kawę na świecie
Na oryginalny pomysł produkcji kawy wpadł Blake Dinkin, założyciel firmy Black Ivory Coffee. Otóż oferuje on kawę z ziaren przetrawionych i wydalonych przez słonie.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Święta w puszce
Jak powiedział kiedyś pewien czarnoskóry amerykański polityk: "Yes, We Can" co można przetłumaczyc jako: tak, możemy. I mogł też pewien przedsiębiorca z Wielkiej Brytanii prezentując interesujący produkt - gorącą puszę HOT CAN.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Automatyczny podziemny parking rowerowy pomysłem na biznes
Na początku działalności naszego portalu opisywaliśmy pomysł na biznes związany z wypożyczaniem roweru ze specjalnie zaprojektowanego automatu. Teraz przedstawimy coś podobnego, z tą różnicą, że nie będzie to automatyczna wypożyczalnia rowerów a automatyczny podziemny parking na nasze jednoślady, wprost z Hiszpanii.
Czytaj całość
Dodano 10 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Hotel oferujący ekspresowe rozwody
Zapewne dla większości rozwód kojarzy się z długimi sprawami sądowymi czy związanymi z nim nieprzyjemnościami. Generalnie tak jest ale na szczęście nie wszędzie. W Holandii można rozwieść się w ciągu jednego weekendu, korzystając z oferty jednego z rozwodowych hoteli.
Czytaj całość
Dodano 10 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Elektryczne skutery taksówki pomysłem na firmę
Holenderska firma Hooper wprowadziła pierwsze w Europie elektryczne skutery taksówki, które pomogą szybko dotrzeć do celu mimo zakorkowanych ulic.
Czytaj całość
Dodano 03 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Zmysłowa randka w ciemno
Zapewne większość z Was słyszało zdanie Maksa (Jerzy Stuhr) bohatera kultowej Seksmisji (reż. Juliusz Machulski, 1984) "Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę". I to właśnie może powiedzieć gość restauracji Dans Le Noir, gdyż posiłki spożywane są tutaj w całkowitych ciemnościach.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2012 | Dodał: Robert
ONUO – rower dla seniora
Projektowanie pojazdów, różnych sprzętów z myślą o osobach starszych jest coraz popularniejsze. Jednym z powodów zapewne jest to, że ludzie żyją coraz dłużej i opieka medyczna jest na wyższym poziomie. Chodzi o umożliwienie normalnego życia i aktywności fiznycznej osobom starszym także poza domem.
Czytaj całość
<<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  >  >>