PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 11 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Pierwszy na świecie podwodny hotel
Naukowcy z Politechniki Gdańskiej we współpracy ze specjalistami z gdyńskiej firmy Deep Ocean Technology chcą zaprojektować i wybudować prototyp podwodnego hotelu o nazwie Water Discus Hotel. Zakupem są już zainteresowane firmy z Dubaju oraz Malediwów.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Happy Pills czyli wyjątkowy sklep ze słodyczami
Zapewne większość się zgodzi z nami, że słodycze to najlepsze lekarstwo na wszelkie smutki czy zły nastrój. W hiszpańskiej Barcelonie działa wyjątkowy sklep ze słodyczami, w którym można samemu skomponować sobie takie słodkie "lekarstwo" na dolegliwości duszy.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Ośrodek dla naturystów pomysłem na biznes
Co prawda nie jest to żadna innowacja, niemniej jednak jest to dość oryginalny pomysł na zarabianie pieniędzy a jednocześnie działający za granicą. W tym wypadku przedstawimy jeden z takich ośrodków działający we Francji.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Tante Ted – sklep tylko dla chłopców
Chyba żyjemy w świecie, w którym dominują jednak, szeroko mówiąc, produkty skierowane do płci pięknej. Stąd pomysły na biznes w stylu sklepu z rzeczami tylko dla chłopców są jak najbardziej wskazane.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Cuda, cudeńka z wełnianych swetrów
Firma Ouistitine z Kanady zajmuje się projektowaniem i produkcją rzeczy ze starych, pociętych wełnianych swetrów. Niezwykłe efekty ich działalności przedstawiliśmy w naszym artykule.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Oryginalne szmaciane lalki obracanki pomysłem na biznes
Bardzo się cieszymy, że mamy okazję ponownie opisać niebanalny pomysł na własny biznes z naszego podwórka. Otóż w Poznaniu działa niewielka firma Miszkomaszko, która zajmuje się m.in. projektowaniem i szyciem lalek obracanek.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Hamburgery w jadalnym papierze pomysłem na biznes
Promocyjna kampania marketingowa zorganizowana dla jednej z sieci brazylijskich fastfoodów Bob's zakłada podawanie sprzedawanych tu hamburgerów w jadalnym opakowaniu.
Czytaj całość
Dodano 08 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fotobar pomysłem na biznes
Zapewne większość z Was kojarzy markę Polaroid. To jedne z pierwszych aparatów fotograficznych, które umożliwiały praktycznie natychmiastowe wywoływanie zdjęć. Bardzo popularne w latach 90. XX wieku. Niestety, z powodu ekspansji aparatów cyfrowych Polaroid został powoli wyparty z obiegu. Obecnie, w epoce cyfrowej, marka przeżywa renesans za sprawą interesującego pomysłu jej właściciela, a mianowicie Polaroid Fotobarów.
Czytaj całość
Dodano 08 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Czas na piknik
Nowe podejście do tradycyjnego kosza piknikowego zaprezentowała firma designerska z Holandii. A jak jeszcze uwielbiasz wycieczki rowerowe to koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Motocykl zasilany powietrzem pomysłem na biznes
Pewien kontstruktor z Australii, Dean Benstead, zaproponował bardzo ciekawy pomysł, a mianowicie stworzył motocykl zasilany sprężonym powietrzem, jako alternatywę dla tych zasilanych paliwem czy energią elektryczną.
Czytaj całość
<<  <  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >  >>