PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 01 lutego 2013 | Dodał: Robert
Mobilne biuro dla Twojej firmy
Powstał projekt ciekawego, alternatywnego rozwiązania dla typowego pomieszczenia w kształcie prostopadłościanu. Teraz pojęcie Home Office nabiera trochę innego znaczenia.
Czytaj całość
Dodano 31 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Hotel na drzewie pomysłem na biznes
Kompleks Tree Hotel w północnej Szwecji z pewnością zasługuje na miano jednego z najdziwniejszych hoteli na świecie. Nie zmienia to faktu, że urlop spędzony na... drzewie dostarczy nam niezapomnianych przeżyć.
Czytaj całość
Dodano 31 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Mobilne gabinety lekarskie HealthSpot
Amerykańska firma HealthSpot zaprezentowała swoją wizję lekarskich gabinetów przyszłości. Czyli niewielkich, samodzielnych gabinetów w formie kiosków. Czyżby nadchodził koniec czekania w niewiarygodnie długich kolejkach do lekarza?
Czytaj całość
Dodano 31 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fenomen Bambaków i Buktoli
Alternatywą dla sztucznych, plastikowych zabawek czy przytulanek sprowadzanych najczęściej z Azji są całkowicie ręcznie robione, z przyjaznych i ekologicznych materiałów przeróżne zabawki-cudaki.
Czytaj całość
Dodano 25 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Kolorowe torby z plakatów pomysłem na biznes
Materiałów, z których robi się torby, torebki jest mnóstwo. Pisaliśmy już o zużytych poduszkach powietrznych, starych butach, bilbordach, filcu, planekach czy skórzanych kurtkach, które otrzymują nowe życie. I oot natrafiliśmy na firmę z Wrocławia, która do produkcji toreb używa nietypowych materiałów, a mianowicie kolorowych plakatów.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Foliklo – unikalne torby z recyklingu
Podstawową ideą i celem wrocławskiej firmy Foliklo jest zmiana przeznaczenia rzeczy, które powszechnie uznawane są za bezużyteczne. Jak głosi jedno z haseł firmy: Foliklo to nowe ze starego, Foliklo to czyste z brudnego.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Qugo – prywatny miejski transporter
Z pewnością pamiętacie dwukołowy pojazd o nazwie Segway, który w momencie pojawienia się stał się dużym hitem jak również jego młodszego brata, urządzenie o nazwie Solowheel. Teraz przedstawimy urządzenie z tej samej rodziny, Qugo – 3 kołowy prywatny miejski transporter.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Meble z pazurem pomysłem na biznes
Francuz Michel Haillard, kreator świata jak o sobie pisze to projektant niezwykłych mebli, które jednego zafascynują a innego przerażą, Jakie by nie były, przejść zwyczajnie obok nich nie można.
Czytaj całość
Dodano 11 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Zaprojektuj sobie trampki
Od jakiegoś czasu działa ciekawa strona remiza.pl. To krakowski projekt, który powstał z myślą o ludziach z indywidualnym a jednocześnie kreatywnym podejściem do mody i stylu.
Czytaj całość
Dodano 11 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Restauracja bez kelnerów pomysłem na biznes
W niemieckiej Norymberdze działa restauracja, która nie tylko oferuje smaczne potrawy ale również jest zaawansowanym centrum techniki, w którym prawie wszystkie czynności wykonują zautomatyzowane podajniki do jedzenia.
Czytaj całość
<<  <  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  >  >>