PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Pomysły na biznes
Dodano 27 lutego 2013 | Dodał: Robert
Twike – jeszcze rower czy już samochód?
Od wielu lat produkowany jest w Niemczech. Cały czas cieszący się dużym zainteresowaniem. Jeździ w wielu krajach Europy. Krótko mówiąc, Twike jest to rower z silnikiem elektrycznym w obudowie miniaturowego samochodu.
Czytaj całość
Dodano 27 lutego 2013 | Dodał: Robert
Mobilny akademik pomysłem na biznes
Niewątpliwie odwiecznym problemem świeżo upieczonego studenta jest to gdzie zamieszka. Najtańszym rozwiązaniem jest akademik. Ale jak pokazuje rzeczywistość chętnych jest zawsze więcej niż miejsc. Ciekawy pomysł dotyczący kwestii zakwaterowania zaproponowała jedna z belgijskich uczelni.
Czytaj całość
Dodano 25 lutego 2013 | Dodał: Robert
Łódka z jacuzzi pomysłem na biznes
Teraz żeglowanie śródlądowe stało się jeszcze przyjemniejsze. Umila je HotTug - łódka, wymyślona przez Holendrów, która jest jednocześnie pływającym jacuzzi.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Sprzedają wodę z kranu i zarabiają
Kiedyś pisaliśmy o nowej modzie jaką były bary tlenowe. Teraz modne jest co innego, przynajmniej w Nowym Jorku. Otóż działa tutaj lokal, w którym jedynym produktem jaki możemy kupić to woda.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Testy ciążowe z automatu
Automaty z napojami i słodyczami stoją już praktycznie wszędzie i raczej nikogo nie dziwią. Ale w niektórych krajach producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wypuścili maszyny, w których można kupić parafarmaceutyki.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Kawiarnia tylko dla kobiet pomysłem na biznes
W Japonii od 2 miesięcy działa kawiarnia, której oryginalność polega na tym, że z jej usługi skierowane są wyłącznie do kobiet a dodatkowo mogą sobie one uciąć relaksującą drzemkę.
Czytaj całość
Dodano 20 lutego 2013 | Dodał: Robert
Restauracja z jadalnymi owadami pomysłem na gastronomiczny biznes
Na warszawskim Ursynowie działa od niespełna dwóch tygodni, pierwsza w Polsce restauracja serwująca tylko i wyłącznie dania z jadalnych owadów. Jeśli chcielibyście spróbować np. szarańczy czy świerszcza w panierce nie musicie lecieć do Azji. Wystarczy odwiedzić lokal Co To To Je.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2013 | Dodał: Robert
Nietypowy hotel na wodzie
Na szwedzkim jeziorze niedaleko Sztokholmu działa maleńki hotel, który urzeka swoją oryginalnością i przyciąga wielu turystów.
Czytaj całość
Dodano 18 lutego 2013 | Dodał: Robert
Taga - rower i dziecięcy wózek w jednym
Przemieszczanie się z dzieckiem jeszcze nie było tak proste, wygodne i bezpieczne. Wszystko za sprawą wielofunkcyjnego miejskiego pojazdu o nazwie Taga łączącego w sobie zalety roweru i dziecięcego wózka.
Czytaj całość
Dodano 18 lutego 2013 | Dodał: Robert
PIN IT – pomysł na bar rowerowy
Czy spożywanie posiłku, popijając pyszną kawę, jednocześnie odpisując na maile nie schodząc z roweru nie wydaje Wam się pomysłem oryginalnym i ciekawym?
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>