MegaVan – tanie, elektryczne pojazdy dla biznesu
Czytaj także

Ponieważ jazda w mieście jest z reguły nieekonomiczna z pomocą przychodzi firma Mega z Wielkiej Brytanii. Która dodajmy istnieje już od wielu lat na rynku i sprzedaje praktyczne i ładne pojazdy dla Twojej firmy i nie tylko.

Model MegaVan który zależnie od wersji silnikowej ma ładowność od 500 do 700 kg może być wyposażony w różne formy zabudowy. I tak są wersje zabudowane, z wywrotką, z siatką do zbierania nieczystości i opróżniania np. miejskich koszy na śmieci. W Wielkiej Brytanii jeździ sporo takich pojazdów na usługach miast.

Ekologiczne, tanie, niedrogie w utrzymaniu. Świetnie sprawdzają się w miejskim gąszczu. A do tego są całkowicie bezszelestne. Każdy zakupiony egzemplarz jest objęty 2-letnią gwarancją na baterie i podzespoły. Nadbudowa jest wykonana  w całości z aluminium. Dodajmy w 100% przetwarzanego. Baterie w pojeździe ładuje się od 5 do 8 h, a wystarczają one do przejechania 100 – 150 km. Idealnie sprawdzając się w mieście. Utrzymanie pojazdu nie kosztuje więcej niż zużycie prądu.

 

Gotowe modele można także kupić z pustą ramą do zabudowy. Dzięki temu można zrobić z pojazdem co się tylko chce. Na terenie Wielkiej Brytanii firma posiada rozbudowaną sieć dilerską. Poza UK pojazdy Mega w dużych ilościach można spotkać we Francji, Belgii, Holandii, oraz Niemczech.

Przyznać muszą Państwo, że jak na pojazd elektryczny wyglądają bardzo ładnie. Odpowiednio oklejone mogą stanowić idealną reklamę Twojej firmy podczas przemieszania się po mieście, bądź po drogach lokalnych. Prędkość maksymalna tych pojazdów to 50-60 km/h.

Firma oferuje także wersje z małym silnikiem diesla. Dla tych, którzy chcą przejechać więcej.

 

Warto dodać, że pojazd został tak zaprojektowany by zmieściła się na nim euro paleta. Co jest ważne, gdyż większość produktów w taki sposób jest dziś przewożona.

 

Cena

No cóż za pełnowartościowy pojazd do przewozu towarów, zgrabną sylwetkę i nowoczesną technologię 10 000 Funtów to nie jest dużo (~45 000zł ), dodajmy że  Polski SAM (zobacz artykuł) ma kosztować 60 000zł. A może zabrać kierowcę i małe dziecko.

Firma w Polsce nie jest obecna. Cena jest atrakcyjna. Przeglądy baterii należy wykonywać co 6-miesięcy. Jest sporo wersji używanych (adres pod artykułem).

 

Adres internetowy:

 

mega-electric.co.uk


megavan.org/used-mega-vehicle  - wersje nowe i używane

 

Zdjęcia: mega-electric.co.uk

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

mega1.jpg