PrzejdźNaSwoje   >   Rozrywka   >   Diabelski młyn bez wysiadania z samochodu   >   Komentarze
Diabelski młyn bez wysiadania z samochodu
5 komentarzy
Parki rozrywki oferują wiele zapierających dech w piersiach atrakcji odwiedzającym. Żeby przejechać się, powstałym w Holandii diabelskim młynem nie trzeba nawet wysiadać z samochodu.
Komentarze
OILlklhkEvGgmwrdaP | 10 kwietnia 2013
A więc tort zrobiłam. Wygląda przyzwoicie, choć nie tak ładnie, jak na Twoich zdjęciach. Beza wyszła dorbze, ale musiałam wyłączyć piekarnik o jakieś 7 minut wcześniej, bo chyba byłaby przypalona. Dlatego myślę, że pod koniec pieczenia trzeba już uważnie obserować i kierować się nosem. No i w ostatniej chwili zepsułam krem. Nie chciałam dodawać cukru pudru, ale po włożeniu daktyli i orzechf3w sprf3bowałam i krem wydawał mi się zbyt mdły. Dodałam cukier puder i wszystko byłoby dorbze, gdybym go delikatnie wymieszała łyżką, tak jak orzechy i daktyle. A ja niestety ponownie zaczęłam miksować. To był błąd serek mascarpone, czego dowiedziałam się pf3źniej, nie może być długo ubijany, bo się waży. Dokładnie to się przytrafiło mojej pierwotnie idealnej masie kremowej Cf3ż lekcja na przyszłość uważać, żeby nie ubijać zbyt długo serka, a już na pewno nie po dołożeniu orzechf3w i daktyli!
Janek | 09 listopada 2012
Kupujemy wszyscy takie koła. Pewnie kosztują kilkanaście mln $ i posiadacz takiego wykupiłby ten serwis i jego właścicieli razem z gaciami, ale co tam dla nas krezusów.
pokerman | 22 grudnia 2009
ale jazda