BedBusters - sposób na stary materac
Czytaj także

Masz zużyty materac i nie wiesz co z nim zrobić - wystarczy, że zadzwonisz do BedBuster i oni się nim zajmą. Za 100$ wyciągną z Twojego domu do 2 wielkich materacy - jeżeli będą musieli przejść więcej niż 18 schodów doliczą Sobie coś extra. 

A na czym oni zarobią, czyli potencjalnie Ty? Na recyklingu - dzisiaj jak pewnie wiesz to temat numer 1. Pomijam już sam fakt, że na tego rodzaju działalność Unia Europejska przygotowała spore dopłaty - na rozpoczęcie działalności + na prowadzenie, za przetwarzanie odpadów. 

Firma ma swoja siedzibę w San Francisco. Maszyna po przywiezieniu materacy do hali zajmuje sie ich rozbiórką. Ma czynniki pierwsze jak kiedyś zostały zbudowane: materiał, gąbki, sprężyny, elementy szkieletu materacy. Metal zostaje natychmiast sprzedany bo ceny surowców są dzisiaj wysokie więc i ceny skupu. 
Wszystko co jest w dobrym stanie zostaje zużyte- PONOWNIE!!. Tak jest nie dość że zarabiają na zabraniu starego materaca to jeszcze z nich tworzą nowe - tańsze od sklepowych i sprzedają w Stanach zjednoczonych. 

Amerykanie zrobili analizy i okazało się ze w samej Minnesocie w USA rocznie wyrzuca się 63 000 materacy (!!, . Tyle wyrzuca i min. tyle kupuje nowych. Tylko w jednym stanie , który jest mniejszy niż Polska - a ile w naszym kraju jest firm, które się tym zajmują?? Przekonaj się Sam. 

Adres internetowy:

bedbusters.com

Foto: bedbusters.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20080911203841_Przechwytywanie.JPG